Fundacja dobre serduszko

Obserwuj nas na FACEBOOKU

Sklep naszej fundacji to również prawdziwe bijące „Dobre Serduszko”. Od samego początku jego istnienia, pomyślany był aby pomagać pokrzywdzonym i potrzebującym. W sklepie zatrudniamy osoby wykluczone zawodowo, które z różnych powodów mają utrudniony powrót do społeczności zawodowej. Każdy etap pracy sklepu pomyślany jest w taki sposób, aby zmaksymalizować wspieranie innych. Sklepy charytatywne w Polsce nie są zbyt popularne, co może wydawać się dziwne biorąc pod uwagę jak bardzo Polacy chętnie pomagają oraz dzielą się dobrem, a dowody tego słyszymy bardzo często. Idea sklepów tego typu jest dużo bardziej rozpowszechniona w krajach anglosaskich, choć i Polska robi postępy na przestrzeni ostatnich lat. Nasza fundacja „Dobre Serduszko” wykonuje duży krok w propagacji tej formy pomocy. Sklep fundacji „Dobre Serduszko” bierze również pośrednio udział w pomocy, którą organizuje nasza fundacja. Pomagamy domom dziecka, ale również potrzebującym rodzinom oraz samotnym matkom wychowującym dzieci. Co ważne i warte podkreślenia, w sklepie pracują osoby wykluczone zawodowo. Już ten fakt czyni naszą jednostkę wyjątkową, biorąc pod uwagę jak wiele takich osób jest wokół nas i jak wielkie problemy często zapętlają się wokół nich. Sklep ma fizyczny adres i mieści się on w MIASTO , ULICA , NUMER. Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy. Każdy zakup w naszym sklepie, to cegiełka dołożona dla potrzebujących pomocy ludzi.

Sklep charytatywny

Eventy to kolejna akcja dobroczynna, która ma pomóc nam nagłośnić trudne sprawy, gdzie potrzebne jest dodatkowe wsparcie. Czym są więc nasze eventy i w jaki sposób mogą wspomóc działanie fundacji „Dobre Serduszko”? Czym różnią się od tradycyjnej zbiórki pieniężnej na konto? Ich pewną formą  są między innymi organizowane przez nas pikniki charytatywne, na których będziemy starać się uzyskać jak najwięcej środków dla np. chorych dzieci. Taki piknik to realne spotkanie z nami oraz z potrzebującymi ludźmi, to również pomoc niesiona poprzez swego rodzaju relaks oraz przyjemnie spędzony czas. W DNA fundacji „Dobre Serduszko” mamy zapisany taki piknik każdego roku w czerwcu. Oczywiście plany mamy ambitne i tych eventów będzie dużo więcej. Akcje charytatywne są kwintesencją pomagania i realnie zbliżają ludzi potrzebujących z ludźmi chcącymi nieść pomoc. Pozwalają zobaczyć jak wygląda pomaganie niejako „od kuchni” czyli nasze charytatywne zaplecze. Zachęcamy do odwiedzania naszej strony www, gdzie będziemy na bieżąco informować o nadchodzących eventach charytatywnych. Zapraszamy również na naszego facebooka, gdzie będziemy prowadzić relacje medialne z wydarzeń organizowanych przez fundację „Dobre Serduszko”.

Eventy

Zbiórki to kolejna płaszczyzna pomocy w jaką angażuje się fundacja „Dobre Serduszko”. Znajdziesz nas w sklepach wielkopowierzchniowych, gdzie organizujemy zbiórki żywności a zebrane dary przekazujemy najbardziej potrzebującym, czyli np: schroniskom dla bezdomnych, placówkom wielofunkcyjnym a nawet schroniskom dla zwierząt (zwierzęta są również naszymi podopiecznymi).

Jako fundacja organizujemy również zbiórki odzieży. Ten rodzaj pomocy kierowany jest głównie do rodzin wielodzietntnych, które są naturalnym odbiorcą zebranej odziezy. Jest wiele rodzin, które korzystają z naszej pomocy pośrednio i bezposrednio. Jako fundacja wciąż chcemy nieśc więcej pomocy oraz rozwijać swoją działalność charytatywną. Jeśli kiedyś zobaczysz naszą zbiórkę, prosimy… wspomóż nas. Wspomagając fundację „Dobre Serduszko”, wspomagasz biednych i potrzebujących ludzi.

zbiórki

Jak pomagamy?